Pošta pro tebe


Informace o oblíbeném televizním pořadu Pošta pro tebe, který je vysílán na českých televizních stanicích a je dostupný na internetu online.

Pošta pro tebe je populární pořad na pomezí talk show a reality show, který vysílá první kanál České televize. Pošta pro tebe si vytipuje z přislých dopisů lidí, kteří hledají své ztracené příbuzné, ty nejzajímavější osudy a potom po nich pátrá. Většinou je najde pošťák Ondra a přivede do pořadu. Tam se potom odehrávají různě dojemné scénky znovushledání. Pošta pro tebe má  vyznění záměrně optimistické a plné naděje, čímž se chce odlišit od ostatní televizní tvorby. Pořadem Pošta pro tebe provází Ester Janečková a svou podstatou je určen do prime timu, neboť se jedná o show s obyčejnými lidmi pro obyčejné lidi.
Pořad Pošta pro tebe na Youtube.com
SMS zdarma
Esemes.cz nabízí SMS Zdarma, kde brána od vás nevyžaduje žádné zadávání kódů, registraci nebo volbu operátora. Poslat SMS je zcela automatické a pohodlné i díky jednoduchému formuláři, který najdete na strankách SMS Zdarma.Chcete více ?
  • Online radio
  • Tanec je výborným společenským zážitkem, při kterém se můžete odreagovat, užít si a potěšit partnerku. Navštivte naše taneční kurzy a uvidíte samy.